Portreciarze - fotorelacja z wernisażu
Wczoraj w Galerii Biblio odbył się wernisaż grupy fotograficznej „Portreciarze”. Autorami wystawy było siedmiu fotografów: Ewa Brodziak, Piotr Gołębiowski, Cezary Kowalczuk, Karol Malec, Waldemar Nowiński, Robert Pikul, Mieczysław Sachadyn.
Wystawie towarzyszyła również prelekcja połączona z prezentacją multimedialną, którą wygłosił Krzysztof Kuzko. Między innymi mogliśmy dowiedzieć się, jak zaczynali swoją przygodę z fotografią oraz jak wygląda dorobek i doświadczenie artystyczne każdego z twórców.
Na wystawie możemy zobaczyć portrety pań, które wykonane zostały w czarno-białej i kolorowej fotografii. Modelki były fotografowane w interierach, jak i eksterierach z różnymi przedmiotami. Wystawa będzie prezentowana do końca miesiąca.
Joanna Słupska - Maron
Galeria
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | |
---|---|
Data utworzenia: | 2019-02-08 |
Data publikacji: | 2019-02-08 |
Osoba sporządzająca dokument: | |
Osoba wprowadzająca dokument: | Grzegorz Woźniak |
Liczba odwiedzin: | 115 |